אודות הקניון

אודות הקניון

מה זה הקניון החברתי?

הקניון החברתי של ישראל, קם במטרה לסייע לעסקים הקטנים ולעצמאים שנפגעו ונפגעים ממשבר הקורונה. הרעיון הוא הקמת פלטפורמה אחת, שתאפשר לבעלי עסקים לשווק את המוצרים שלהם, מבלי שיצטרכו להקים חנות, לתחזק אותה.ראינו, שכל הפתרונות הקיימים במשק, מחייבים את העסקים לתשלום חודשי, או אתר פעיל – והרגשנו שאנחנו רוצים לתת משהו שיאפשר לייצר הכנסות מבלי להכניס את היד לכיס. אנחנו נייצר תהליך פשוט בו כל אחד יוכל לעלות את המוצרים שלו לקניון החברתי – ולקדם את המכירות והשיווק שלו.

האם זה עולה לכם כסף?

כרגע לא! המיזם הוקם כדי לסייע לכם בתקופה לא פשוטה זו. ובמקביל לצעדים הראשונים שלנו לגיוס עסקים לפלטפורמה, אנו גם מקדמים פנייה לעסקים כדי לתמוך בשיווק הפלטפורמה. באופן כללי התפיסה שלנו הינה עסקית חברתית, ואנחנו ממש לא מאמינים במודל של פילנתרופיה נטו. אך תקופה זו מחייבת אותנו לפעול אחרת. בכל מקרה, עד ינואר 2021,  כל השירות כאן ניתן לכם בחינם, וללא כל עלות מצידכם. מה יהיה אח״כ ? אנחנו עדיין לא יודעים להגיד. לומדים אתכם תוך כדי תנועה. 

איך מצטרפים?

בשלב ראשון, ממלאים את טופס ההצטרפות. בנתיים מקבלים הנחיות לחומר שנדרש להכין בשביל לעלות מוצרים לאתר. ובעוד מספר ימים, תוכלו לעלות את המוצרים שלכם ישירות לאתר. (כמובן שגם יהיה לכם אזור אישי שיאפשר לכם לשנות את פרטי המוצרים באתר, להוריד או להוסיף מוצרים)

מי עומד מאחורי הקניון החברתי?

אנחנו מקווים שבקרוב נוכל לכתוב שעומדים הרבה הרבה גופים מאחורי הקניון החברתי של ישראל. המייסדים והמשוגעים הם היזמים של מינגה הזירה לעסקים חברתיים ודיגי – דיגיטל עם אג׳נדה שני עסקים חברתיים, שמזה עשור פועלים ליצירת אימפקט חברתי.

מצטרפים כאן:

גלילה למעלה